AKO SI VYBRAŤ SPRÁVNU DOMÁCU STAROSTLIVOSŤ?

Predovšetkým treba zabudnúť na rozdelenia.
Všetko je o účinných látkach a o tom, čo vaša pleťka práve
t e r a z   potrebuje.
Sme individuálne jedinečnosti a moja viac ako 40 ročná pleť potrebuje niečo iné ako tvoja lebo…
LEBO máš iný vek, inú genetiku, iný typ pleti, inú životosprávu či životný štýl, iné prostredie v ktorom žijeme… proste aj keď len drobnosti iné, ale už často krát treba inú starostlivosť.
Na tomto záleží. Nie na rozdelení kozmetiky pre 20+, 30+, 40+, 50+ atď. Kozmetická starostlivosť je jednoducho či už profi, alebo domáca veľmi personalizivaná. To znamená že moja mastná pleťka potrebuje na deň ľahší,  hydratačný krém a a na noc ľahší ale výživnejší. A tvoja, tiež 44r ale suchá a citlivá pleťka potrebuje napríklad to čo ja na noc – ty na deň a extra výživné a upokojujúce na noc.
Tiež zabudnime na rozdelenie kozmetiky pre chlapcov či dievčatá. ( výnimka je starostlivosť o pokožku pred,  počas a po holení)
Pánska kozmetika je často krát o tom istom ako pre dievčatá len že trochu inak vonia. A z mojich skúseností páni aj tak chcú našu dievčenskú kozmetiku, lebo tých pánskych vôní majú už celkom dosť a tak ako nám, aj im to pekne vonia.
NA ČOM ZÁLEŽÍ ŠÚ ÚČINNÉ LÁTKY A TO, ČO PRÁVE TERAZ TVOJA PLEŤKA POTREBUJE.
Práve teraz v tomto období, v tejto tvojej etape života. To sa môže líšiť etapovo –  podľa ročného obdobia, ale aj podľa tvojho psychického či fyzického zdravia. ( sviňucha stres )
Je to proste celkom veda, vždy je dobré milí moji poradiť sa s odborníkom – vašou kozmetičkou.
A na záver –  to čo sa mohlo pleťke páčiť pred rokom sa nemusí teraz či na budúci rok a kombinovať značky je úplne v poho.
Zuski z lásky k pleťke