Access Energetický FaceliftTM

Access Energetický Facelif je najláskavejší telesný proces, starostlivá, liečebná a relaxačná technika, ktorá spúšťa aktiváciu energie zameranú na transformačné účinky eliminácie starnutia, gravitácie a stresu. Nemá len kozmetický účinok na tvári, ale môže vytvárať podobné účinky v celom tele. A okrem toho, nebudete mať potrebu vlastné telo a tvár hodnotiť a kritizovať.

Ako je to možné? Naša tvár vzhľad je odrazom toho, čo se deje v našej mysli a vo vnútri nášho tela. Facelift ošetrenie zahrňuje okrem príjemných dotykov aj verbálne čistenie, ktoré zmení váš názor na starnutie. Táto jemná dotyková energetická technika obnovuje prirodzený tok energie v tele a umožňuje mu reštrukturalizovať sa a hojiť. Technika omladzuje celé naše telo, vrátane všetkých vnútorných orgánov. Omladí sa nielen vaše telo, ale i myseľ. Obnoví sa prirodzený tok energie.

Akonáhle zistíte, že váš názor vytvára vašu realitu a prestanete súdiť seba a svoje telo, môžete sa rozhodnúť zmeniť ho. Energetický facelift™ obsahuje mnoho procesov, ktoré vás k tejto transformácii dovedú.

Dôjde k spusteniu energie, k uvoľneniu blokov, uvoľneniu stagnácie spôsobenej emóciami a dlhodobým stresom. Vymažú sa „zamrznuté emócie“, vyhladzujú sa vrásky a otáča sa chod času bez ohľadu na to, aký je váš vek.

Výsledky, ktoré je možné dosiahnuť po sedení Access Energetický Facelift:

– ľudia sú uvoľnenejší či vzhľadom, tak aj v správaní

– žiarivejší a mladší výraz tváre

– menej viditeľné vrásky, ryhy na tvári, opuchy a kruhy pod očami

– hladšia, pevnejšia koža na dekolte, krku a tvári

– znížená pigmentácia

– môže se zastaviť padanie vlasov

– zlepšuje sa videnie do diaľky

– zjemnenie jaziev, strií na tele

– výrazne sa zlepší duševná pohoda človeka.

Access Energetický Facelift trvá cca 80 minút a stojí 64€