VisioDerm™ Connect

Francúzka kozmetika Phyt’s je zárukou vždy nového zážitku pre vás a vašu pokožku. Označená je ako COSMEBIO. Phyt’s ale idú nad rámec charty Cosmebio a to tým, že ponúkajú väčšinu receptúr 100% (nad rámec noriem ) prírodného pôvodu, teda bez konzervantov a bez syntetických farbív a hlavne vegánske .Produkty starostlivosti o pleť PHYT’S™ sú organické, inovatívne, príjemné, upokojujúce a účinné, autentické a trendy. Kozmetika Phyt’s má viac ako 50 ročnú históriu a je vyvíjaná ich výskumným centrom. Vyrába sa vo Francúzsku neďaleko Cahors in the Lot, pričom všetky procesy sú založené na etike spájajúcej ekológiu a prirodzenosť. Výber Phyt’s je zárukou, že zaistíte efektívnosť a potešenie vašej pleti a zároveň ochránite planétu a vsetky živé bytosti.OMPH🙏

Aj keď je táto značka už dlllho na kozmetickom trhu, do starého železa ju veru radiť nemôžme. Minulého roku oslavovali okrúhlinu, preto sa rozhodli ukázať, že dokážu spojiť 50-ročnú tradíciu s digitálnou modernosťou.

A tak vznikol inovatívny diagnostický prístroj na analýzu pleti VisioDerm PHYTS Pro Connect. Kompletný koncept starostlivosti o pleť:

▪ Optická analýza pleti

▪ Personalizované poradenstvo v každodennej beauty rutine a v profesionálnom ošetrení na základe pozorovaných nepravidelnostiach Podporuje vizuálnu diagnostiku kozmetičky – ( predsa len 18 r moja prax je jedno, ale laserové oči nemám 🙈 ).

▪ Uvádza kožné nepravidelnosti, ktoré treba riešiť prioritne

▪ Hydratácia, sebum, vrásky, kvalita pokožky, začervenanie v dermis, škvrny v dermis a epidermis, póry. Cieľom je poskytovať špičkové riešenia, aby sme mohli posilniť vizuálnu diagnostiku s cieľom získať skutočne výnimočné a odborné poradenstvo v domácej starostlivosti a profesionálne ošetrenia v salóne šité na mieru. Pravidelným pozorovaním pleti pomocou prístroja VisioDerm vieme presne kontrolovať, smerovať a určovať náš beauty plán, vieme presne pozorovať ako sa stav našej pleti zlepšuje a zlepšuje ááá zlepšuje. VisioDerm connect kombinuje špecifické osvetlenie epidermis a dermis, fotoaparát s 50-násobným zväčšením a modul umelej inteligencie. Patentovaná, jedinečná a inovatívna technológia analýzy pleti v 4 krokoch:

PRIAME SVETLO: zvýraznenie kožných reliéfov (strie, vrásky, cysty) Hodnotenie odrazu pokožky

ROZPTÝLENÉ SVETLO: jemná kolorimetrická analýza kože. Presné určenie fototypu, tónu pleti a pravidelnosti pigmentácie.

POLARIZOVANÉ SVETLO: prediktívna a kvantifikovaná diagnóza analýzou dermis.

ULTRAFIALOVÉ SVETLO: fluorescenčné meranie rastu bakteriálnych pórov

DVA DRUHZ KALKULÁCIE:

1/ Priama interpretácia parametra: •Vrásky •Sčervenanie •Škvrny •Pleť •Póry

2/ Interpretácia pomocou umelej inteligencie: •Hydratácia •Maz •Textúra pokožky

Na 100% vytvorený a vyrobený vo Francúzsku▪2007: Vytvorenie spoločnosti NEOBIE▪2014: Vytvorenie prvej generácie VisioDerm-u▪Patent na Visioderm▪2018 : Spustenie VisioDerm™ Connect▪2022 : Spustenie Visioderm Phyt’s Pro Connect▪Doteraz bolo vykonaných viac ako 13 000 analýz.

Milí, diagnostika pleti trvá cca 20 minút a stoji 54€. Pri kúpe domácej starostlivosti po analýze nad 50€ je však diagnostika zDARma.