CHAMPI – tradičná indická masáž hlavy

Champi indická masáž hlavy je terapia dotykom a navodzuje príjemnú relaxáciu. Vďaka uvoľneniu podkožného väziva na hlave a pôsobeniu na nervové zakončenia sa po masáži sa cítite sviežejší, uvoľnenejší a oddýchnutí.

Pri Champi masáži sa pracuje s tromi hornými čakrami, čo má veľký účinok a môže uviesť energiu celého organizmu do rovnováhy.

Champi masáž hlavy je veľmi obľúbená a príjemná. Predovšetkým sa o tento druh masáže zaujímajú tí, ktorí si venujú vedomú starostlivosť – svojmu telu, ale aj duši. Táto masáž svojimi účinkami prekonáva ktorúkoľvek inú masáž hlavy.

Champi masáž sa totiž zameriava na najdôležitejšie energetické centrá – čakry, ktoré sa počas masáže otvárajú a čistia.

Pri Champi masáži sa pracuje ale aj s meridíánmi pre rozprúdenie energie v tele. Pri masáži sa uvoľnia aj stuhnuté úpony svalov čo pôsobí na tvár veľmi liftingovo.

Champi, tradičná indická masáž hlavy, je blahodárna aj pre kvalitu našich vlasov, podporuje ich rast a regeneráciu.

Zmierňuje príznaky stresu, poskytuje úľavu a je to účinná terapia na celkovú relaxáciu. Masáž neúčinkuje iba na telesnej úrovni, ovplyvňuje aj emócie, upokojuje dušu.

Táto masáž ale nie je len o hlave, terapia dotykom pokračuje aj ku krku, trapézom a ramenám.

Toto ma za následok uvoľnenie napätia v oblasti hrudnej chrbtice, ramien, krku, hlavy, zmiernenie očného napätia, povzbudenie krvného obehu, podpora činnosti nervového systému, stimulácia krvného a lymfatického systému, rozptýlenie toxínov a zvýšenie prívodu kyslíka do tkanín, uvoľnenie vlasovej časti, podpora rastu vlasov a ich kvality, energetické vyrovnanie, zlepšenie koncentrácie, upokojenie, relax.

Jej domovom je India. Názov pochádza z hindského slova „Čampa“ – masírovanie hlavy.

Masáž robím s ,,kvapkou,, éterického oleja, ktorý nanášam na vlasovú pokožku.

Eterický olej vyberám vždy personalizovane, vždy podľa potrieb klienta.

Táto masáž sa môže však robiť aj bez oleja, ak vám to tak vyhovuje.

Champi masáž trvá cca 20min a stojí 35€