Rezonančné kúpele

Keď som prvý krát počula zvukový kúpeľ – sound healing, moje srdce, bunky priadli blahom a cítila som nekonečnú a bezpodmienečnú lásku.

Keď som prvý krát hrala na gong a neskôr na kryštálové misky vedela som že som doma, doma vo svojom srdci, vo svojej podstate a že som to už niekedy robila… a niet divu lebo zvuk tu bol od počiatku, je votkaný do ľudskej psychiky a mysle ako prostriedok na liečenie, pochopenie a transformáciu tela, mysle, srdca a ducha.

Zvukové vlny nás obklopujú každú sekundu každej minúty a hodiny každého jedného dňa a naďalej nekonečne vibrujú.

Liečba zvukom je tu odpradávna, ale až teraz v posledných desaťročiach je znovuobjavená ako prastará zvuková múdrosť minulosti.

Harmonizácia zvukom, je liečebná technika,ktorá využíva tónové frekvencie na uvedenie tela a mysle do stavu vibračnej rovnováhy a harmónie .

Harmonizácia zvukom je silná terapia, ktorá kombinuje rôzne liečivé zvukové nástroje na zlepšenie našej multidimenzionálnej pohody vytvorením krásneho zážitku, pri ktorom sa jemne prebúdzajú všetky vrstvy nášho svetelného energetického poľa (telo, myseľ, duša, duch)

Aktivuje sa samo-liečiaci proces v tele ktorý pôsobí na všetkých úrovniach nášho bytia: emocionálnej, mentálnej, fyzickej aj duševnej.

Terapeutické zvuky odbúravajú emočné i mentálne bloky a navodia harmonický stav bytia.

Žiaľ je to tak, že z rôznych vonkajších a vnútorných príčin sa naše bunky v našom tele stávajú disharmonické a po pôsobení vibrácie a rezonancie zo špeciálnych rezonančných nástrojov sa stávajú harmonické. Bunky sa doslova pretransformujú, čo je už aj dokázané vedou.

Telo a myseľ sa zharmonizuje a vráti sa nám stratený balans. Cítime sa spokojní, šťastnejší, oddýchnutí, vieme sa lepšie rozhodovať a sústrediť. Nereagujeme tak emotívne a intenzívne, stres nás tak ľahko neovplyvní. Naše telo a myseľ si hlboko odpočinie, zrelaxuje, a preto v tele funguje všetko tak ako má.

Liečba rezonanciou má podstatný vplyv aj na naše zdravie – trávenie, lymfatický a nervový systém, krvný obeh, telo sa rýchlejšie uzdravuje z chorôb.

Sme jedno.

Práve preto som nazvala moje zvukové kúpele REZONANČNÉ kúpele.

Lebo vibrácie gongov, kryštálových, tibetských misiek a iných vysoko vibračných nástrojov a našich vibrácii ako tiel je práve tá rezonancia jednoty kedy sa prepájame v jedno. A vtedy sa dejú zázraky.

Tieto malé, veľké zázraky si môžete u mňa užiť ako súčasť Rituálov, samostatne ako súkromnú terapiu alebo na skupinových ( intimky, max 6 osôb ) rezonančných kúpeľoch.

Hodnota súkromného rezonančného kúpeľa je 55€

Hodnota skupinového rezonančného kúpeľa je 25€