Rituál ZUSKI

Milí moji.

Tento rituál je výsledok vašich a mojich prianí.

Rituál Zuski je o láske k sebe, dovolení si, o pocitoch, dotykoch, stíšení, a vzájomnom prepojení, zdielaní, ale aj o kráse a zdraví.

V Rituál Zuski sa vám venujem koplexne, ulahodím mysli, telu, vyzdvihnem a podporím vašu krásu a zharmonizujem telo.

Rituál Zuski trvá 4 až 5 hodín s malinkou prestávkou na občerstvenie a počas tohto času, ktorý vám uplynie ako voda, sa môžete tešiť na:

DETOXIKAČNÝ IONTOVÝ KÚPEĽ NOH:

Elektrolytická iontová detoxikácia je veľmi účinný a jednoduchý spôsob, ako zbaviť fyzické telo toxínov na bunkovej úrovni a na bioinformačnej úrovni uviesť energetické telo do rovnováhy pomocou špeciálneho detoxikačného kúpeľa.

Nôžky si dokonale odpočinú, telo sa zbaví toxínov.

Počas kúpeľa keď sedíte s nohami vo vaničke využijem čas cca 20 minút a zharmonizujem vaše telo a myseľ tibetskou miskou – rezonanciou zvukom a nasleduje

CHAMPI – TRADIČNÁ INDICKÁ MASÁŽ HLAVY:

Champi indická masáž hlavy je terapia dotykom a navodzuje príjemnú relaxáciu. Vďaka uvoľneniu podkožného väziva na hlave a pôsobeniu na nervové zakončenia sa po masáži cítite sviežejší, uvoľnenejší a oddýchnutí. Pri Champi masáži sa pracuje s tromi hornými čakrami, čo má veľký účinok a môže uviesť energiu celého organizmu do rovnováhy. Champi masáž hlavy je veľmi obľúbená a príjemná. Predovšetkým sa o tento druh masáže zaujímajú tí, ktorí si venujú vedomú starostlivosť – svojmu telu ale aj duši. Táto masáž svojimi účinkami prekonáva ktorúkoľvek inú masáž hlavy. Champi masáž sa totiž zameriava na najdôležitejšie energetické centrá – čakry, ktoré sa počas masáže otvárajú a čistia. Pri Champi masáži sa pracuje ale aj s meridíánmi pre rozprúdenie energie v tele. Pri masáži sa uvoľnia aj stuhnuté úpony svalov čo pôsobí na tvár veľmi liftingovo. Champi, tradičná indická masáž hlavy je blahodárna aj pre kvalitu našich vlasov, podporuje ich rast a regeneráciu. Zmierňuje príznaky stresu, poskytuje úľavu a je to účinná terapia na celkovú relaxáciu. Masáž neúčinkuje iba na telesnej úrovni, ovplyvňuje aj emócie, upokojuje dušu .

Táto masáž ale nie je len o hlave, ale terapia dotykom pokračuje aj ku krku, trapézom a ramenám. Toto ma za následok uvoľnenie napätia v oblasti hrudnej chrbtice, ramien, krku, hlavy, zmiernenie očného napätia, povzbudenie krvného obehu, podpora činnosti nervového systému, stimulácia krvného a lymfatického systému, rozptýlenie toxínov a zvýšenie prívodu kyslíka do tkanín, uvoľnenie vlasovej časti, podpora rastu vlasov a ich kvality, energetické vyrovnanie, zlepšenie koncentrácie, upokojenie, relax. Jej domovom je India. Názov pochádza z hindského slova „Čampa“ – masírovanie hlavy. Masáž robím so špeciálnou vlasovou vodou od značky Phyt´s ktorá podporí prekrvenie vlasovej pokožky a stimuluje rast vlasov. Toto sérum nanášam pred masážou na vlasovú pokožku.

Nasleduje:

PEELING CHODIDIEL:

Na zjemnenie vašich labiek a dokonalé voňavé očistenie po detoxikácii.

Nasleduje:

REFLEXNÁ, RELAXAČNÁ MASÁŽ CHODIDIEL:

Reflexná masáž sa zameriava na priame ovplyvňovanie reflexných plôšok, aby nepriamo ovplyvňovala vnútorné orgány. Znamená to, že na chodidlách sa nám zobrazujú reflexné plôšky, ktoré majú spojitosť s vnútornými orgánmi, ako aj s vonkajšími – napríklad uši a oči. Stlačením či stimuláciou danej plôšky dochádza k aktivácii samoliečebnej sily v danom orgáne.

Ide o veľmi príjemné ošetrenie, ktoré okrem relaxu pomôže aj vášmu telu pri samoliečbe.

Nasleduje:

MYOFASCIÁLNA MASÁŽ NOH:

Masáž nôh považujem za veľmi dôležitú. Nie len že je veľmi príjemná ale je aj veľmi podstatná pri celkovom zdravom fungovaní nášho tela. Juj, už to cítite, ako sa vám uvoľňujú svaly na lýtkach a stehnách? Aaaaaach…

Nasleduje:

MASKA NA NOHY:

Záver starostlivosti o nohy patrí výživnej maske na nohy, ktorú vám nechám účinkovať do konca rituálu Zuski. Za ten čas úplne vsiakne aj keď dám riadnu vrstvu. Vaše labky budú hebké a vláčne.

Od nôh sa presuniem k chrbtu.

MYOFASCIÁLNA TERAPIA – MASÁŽ CHRBTA:

Je jemná, nebolestivá terapia s hlbokým efektom na svalové tkanivo. Špecifická je tým, že pracuje s dvoma tkanivami pohybového aparátu a to svalom a jeho obalom (myo = sval, fascia = obal). Správne fungovanie svalu zabezpečuje funkčná fascia. Všetko v našom tele je prepojené fasciami. Naše telo tvorí sieť vlákien, ktoré vedú z povrchu kože až do hlbín voľného spojivového tkaniva. Orgány, svaly, kosti a dokonca aj mozog sú obalené fasciami a aj všetko je prepojené touto pružnou fasciou. /viac info v sekcii Myofasciálna terapia/.

Túto terapiu kombinujem s bankovaním ak je treba.

BANKY:

História bankovania pochádza z Tradičnej Čínskej Medicíny. Banky uvoľňujú stagnáciu energie chi (či) a energetické blokácie na meridiánoch – energetických dráhach. Po aplikácií baniek na rôzne body sa energetické blokácie začnú rozpúšťať a energia bude plynule prúdiť, čiže telo sa zharmonizuje a bude sa uzdravovať. Nastane samoliečenie. Ale aj slovanskí liečitelia využívali prikladanie pohárov pod podtlakom ohňa na rôzne miesta a liečili tak ľudí. Bankovanie zlepšuje prekrvenie, odstraňuje stuhnutosť svalov v rôznych oblastiach, detoxikuje, vyplavuje škodlivé metabolity zo svalu cez pokožku, odstraňuje napätie, využíva sa pri zápaloch, zlepšuje krvný obeh, regeneruje tkanivá a štartuje metabolizmus. Priaznivo ovplyvňuje funkciu vnútorných orgánov, priaznivo pôsobí na lymfatický systém.

Je vhodné ho aplikovať pri bolestiach v oblasti chrbta, stuhnutí šije v kombinácií s migrénou, chronickej únave, reumatizme, celulitíde, astme, chronických zápaloch priedušiek, problémoch s trávením.

Tu si dáme prestávku na cikpauzu a na občerstvenie formou ovocného pohára, či smoothy s nejakými orechmi, predsa dve hodinky prejdú ako voda a aj vyhladneme.

No a pokračujeme

KOMPLETNÝM OŠETRENÍM TVÁRE A DEKOLTU:

Typ ošetrenia si vyberieme podľa želania a potrieb pleťky, ale vždy niečo mega ako viete, ak moje ošetrenia poznáte. Vybrať si môžete ošetrenie s kozmetikou Phyt´s alebo Esse.

Kompletné ošetrenie zahŕňa:

Povrchové čistenie pleti, peeling, hĺbkové čistenie pleti ultrazvukom, masáž, masku a nejaké to sérum.

Ku kompletke ale pridám aj

RÁDIOFREKVENCIA:

V rádiofrekvenčnom ošetrení ide vždy o lifting, spevnenie a vyrysovanie pleti, ale pri správne zvolených sérach, používaných pri ošetrení, je výborný spolubojovník aj pri pigmentových škvrnách, farebnom zjednotení pokožky, ale aj pri problematickej pleti.

A tešiť sa môžete aj na

GUA – SHA MASÁŽ:

Na začiatok nechám kryštál s ktorým guashujem na vašom srdci nech sa s vami prepojí. Nech si z tohto rituálu vezmete práve to, čo potrebujete. Aby čistá a božská sila kryštálu vám vedela odovzdať to naj práve teraz, pre túto chvíľu ktorá príde.

Gua – sha masážou aktivujem svalstvo čo je veľmi liftingové, relaxačné a rozjasňujúce.

Ale je to aj o lymfe. Aktiváciou lymfatického systému naštartuje detoxikáciu pleťky ( a tela ) čo je tiež liftingové veď odstránením opuchov na pleťke doslova omladneme, ale hlavne je to veľmi zdravé a preventívne.

Pravidelným guashovaním zabránime stagnácii lymfatického systému ktorý môže zapríčiniť práve opuchy, stuhnutosti, zápaly, bolesti atď..

Guashujem vždy s nejakým sérom. podľa typu ošetrenia, alebo potreby

Nasleduje

MYOFASCIÁLNA MASÁŽ RÚK:

Ruky patria k najnamáhanejšej časti tela, no napriek tomu sú často zanedbávané. Je to relaxačná masáž, poskytujúca okamžité uvoľňujúce účinky, zlepšenie pohybu prstov a zápästia, zlepšenie krvného obehu a zníženie stuhnutostí a bolestí rúk. Masáž rúk je vhodná špeciálne pre tých, ktorí potrebujú uvoľnenie organizmu, ale aj tým, ktorí trávia veľa času ťukaním do klávesnice počítača.

RITUÁL ZUSKI UKONČÍM LIEČBOU ZVUKOM, REZONANCIOU.

Rezonančný nástroj si vyberieme intuitívne, na výber máme tibetskú misku, gongy alebo šamanský bubon.

Počas rezonančného kúpeľa ktorý trvá cca 15 minút vám prečistím, zharmonizujem a doplním čakry energiou zvuku a následne ich prepojím. Nakoniec vás uzemním, prepojím so zemou a napojím na božskú energiu univerza.

Terapia zvukom za pomoci spievajúcich misiek, gongov či šamanského bubna je metóda, ktorú od pradávna používali východné kultúry na liečenie. Dnes je už našťastie uznávanou terapiou aj v západnom svete medicíny.

Z rôznych vonkajších a vnútorných príčin sa naše bunky v našom tele stávajú disharmonické a po pôsobení vibrácie a rezonancie zo špeciálnych rezonančných nástrojov sa vytvára harmónia. Bunky sa doslova pretransformujú. Telo a myseľ sa zharmonizuje a vráti sa nám stratený balans. Cítime sa spokojní, šťastnejší, oddýchnutí, vieme sa lepšie rozhodovať a sústrediť. Nereagujeme tak emotívne a intenzívne, stres nás tak ľahko neovplyvní. Naše telo a myseľ si hlboko odpočinie, zrelaxuje, a preto v tele funguje všetko tak ako má.

Liečba rezonanciou má podstatný vplyv aj na naše zdravie – trávenie, lymfatický a nervový systém, krvný obeh, telo sa rýchlejšie uzdravuje z chorôb.

Tak a je koniec.

Áno, 4 až 5 hodín ubehlo ani nevieme ako a ja vás neviem dostať z postele. A veď ani nechcem. Užime si to….

S láskou, Zuski z lásky.

Ošetrenie trvá 4 až 5 hodín a stojí 274 €