CESTA

Môj príbeh, váš príbeh, náš príbeh.
Moja cesta, vaša cesta, naša cesta.
Môj príbeh sa začal písať pred 16r keď som si spravila kozmetický kurz. Dovtedy som pracovala v zdravotníctve. Na jednej kozmetickej prednáške nemenovanej firmy ma oslovil ich prístup a prírodné zloženie a tak som si povedala že toto by som chcela robiť. Pomáhať, vediet ako pomôcť so starostlivosťou o pleť a hlavne rozdávať radosť a lásku.
Začiatky boli ako začiatky každého z nás, občas aj pokus a omyl. Žiadna teória nás nepripraví na prax. Iba cvik, ochota sa vzdelávať, zdokonaľovať a hlavne vášeň a nechať sa viesť našim srdcom.
Srdce ktoré vkladáme do každého jedného úkonu v našej práci spraví z práce vášeň a našu milovanú životnú náplň, poslanie.
Od začiatku som pracovala so značkami ktoré mali čo najviac prírodné zloženie až som sa dopracovala k dnešku, keď pracujem podľa môjho presvedčenia s tou naj organickou a vegan kozmetikou.
Moja starostlivosť o vás mala rôzne podoby.
Začala som s tým že som len radila ako sa o seba starať doma a robila som len ošetrenia a masáže. Keď prišlo na trh ultrazvukové čistenie hneď ma to oslovilo a vedela som, že aj toto je moja cesta. Lebo manuálne čistenie po mojich zlých skúsenostiach keď mi zostali jazvy po manualnom čistení z puberty som neznášala a nechcela som to robiť aj vám.
Tak asi pred 13r som sa začala venovať energiám a veciam medzi nebom a zemou a tak nejak odvtedy sa to prejavuje aj v mojej práci, nie len v živote.
Odišla som z nefunkčného vzťahu a začala si žiť život po ktorom túžim a prajem všetkým vám. Život v podpore, láske, dôvere.
A tak sa začalo diať.
Pochopila som že nerobím len obyčajnú kozmetiku ale omnoho viac.
Začala cesta ktorá bola plná sebapoznávania, vykročení z komfortnej zóny, ale hlavne cesta dôvery a odvahy.
Lebo nájsť odvahu robiť #ritualzuski a neskôr aj #ritualty, niečo čo nik iný nerobí, niečo čo som si skladala v hlave roky to si teda odvahu vyžadovalo.
A som tak vďačná že som ju našla že plním sny sebe, vám.
Som vďačná za vás ktorí si dovolíte prijímať, cítiť, že ste podporujúci a milujúci.
Som vďačná že Rituál Zuski naplnil a dokonca preskočil moje a aj vaše očakávania.