ULTRAZVUK

Čistenie pleti ultrazvukom je oveľa príjemnejšia a efektívnejšia forma čistenia pleti ako manuálna.
Kto zažil, vie svoje.

Výhody vnímam vo všetkom:

– menej, oveľa menej bolestivá
– nestane sa že po čistení sa pleťka zapáli. Dočisťovať deň po ošetrení sa môže, ale žiadne zapalové procesy. ( žiadne stavy že nemôžem do spoločnosti než sa pleť ukľudní, zahojí  týždeň )
– žiadna teauma pleti 

‼️

 ( tj nemôže sa ako pri hĺbkovou čistení vytláčaním porušiť kapilára – “prasknúť žilka,, alebo vzniknúť jazvička, preniesť infekt – samotný ultrazvuk je antibakteriálny )
– po ošetrení je pleťka v kľude, žiari, môžte ísť rovno na rande Žiadne začervenania a opuchy.  ( a ak, výnimočne, takých pletietiek mám málo a aj tie do pár hodín sú ok )
– skutočne vyčistím celú pleťku. Plochou špachtly pokryjem celú pleť, nie ako pri ručnom čistení len kde -tu, kde vidím a myslím že je upchatý pór. Špachtla vyčistí aj to čo nevidím.
– čas, pár minút a hotovo
– no a samotná vybrácia špachtly pôsobí na pleťku liftingovo. Paráda. Hĺbkovo čistím ale aj posilňujem pleťku, liftingujem.
Samozrejme ak treba, dočistím ručne, ( milie treba len napichnúť a ručne ) ale väčšinou som taká šikulka že netreba. Chcelo to  roky praxe k dokonalosti, mega dobrú špachtlu a ide to.
Dievčatá a chlapci, len  hĺbkovo vyčistená pleťka je zdravá pleťka ktorá dokonale vie prijať všetky tie mega super účinné latky ktoré jej následne po čistení dodám ja na kompletnom ošetrení, alebo potom už vy doma.
Chceme žiariť? Chceme, poďme na to rozumne, postupne.